top of page

Привіт

Давайте знайомитися?

Ми подружжя Андрій та Маріанна, саме ми ті люди які у 2022 році вирішили створити нове місце для відпочинку де можна побути наодинці з природою, насолодитися прекрасними краєвидами та розслабитись під спів пташок та аромат лаванди.

IMG_0102.JPG

Про поле

Наше поле розташоване на висоті 320 метрів над рівнем моря, що робить його найвищим лавандовим полем у Львівській області. Це надзвичайно мальовниче місце з трьох сторін яке оповите лісом, а з четвертої сторони відкривається прекрасний краєвид в сторону Карпатських гір, при гарній погоді є можливість навіть побачити ці самі гори.

На території висаджено близько 28 тис. кущів лаванди англійської вузьколистої, початок цвітіння припадає на липень місяць. На території знаходиться кілька локацій для ваших фото, торгівельний кіоск, дитяча зона, зона для відпочинку, можлива оренда поля для проведення заходів чи ранкових та вечірніх фотосесій, також можна придбати саджанці лаванди, чи вироби з лаванди.

IMG_0012.jpg

Наша продукція та послуги

З нашої лаванди ми самотужки виробляємо ефірну олію лаванди, гідролат лаванди (100% натуральна квіткова вода), саше, соєві свічки з ароматом лаванди, свіжі та засушені букети лаванди, а також у наявності саджанці лаванди.

При бажанні ви можете орендувати поле для проведення власних заходів чи фотосесій.

Можливе раннє бронювання з 06:00 по 10:00 та вечірнє бронювання  з 18:00 по 22:00, вони оплачуються окремо погодинно.

bottom of page